Dutchess menstruacinė taurelė

 • Kodas: MT-04
  1559
  2250 Sutaupykite 691
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Ekologiška daugkartinė "Dutchess" menstruacinė taurelė.  PAPILDOMAS 5 % nuolaidos kodas perkančioms daugiau kaip 1 vnt. – 473-486-120

  Prekės ženklas
  Dutchess Cup™

  Menstruacinė taurelė – tai naujo tipo higieninė apsauga pagaminta iš minkšto 100% medicininio silikono, ji itin higieniška, lengvai įdedama, naudojama nuo 5 iki 10 metų. Taurelė nesausina makšties gleivinės ir nesukelia prakaitavimo, dėl savo išskyrų surinkimo savybių yra saugesnė nei tamponai ar įklotai. Jos galima nekeisti iki 12 valandų, galite ramiai miegoti naktį. Su šia taurele gyvenkite įprastą gyvenimą visą mėnesį!

   

  S dydžio taurelė skirta negimdžiusioms moterims, kurių menstruacijos nėra gausios.

  L dydžio, didesnės, skirtos gimdžiusioms natūraliu būdu arba moterims, kurių menstruacijos yra gausios. 

   

   Kaip sužinoti, ar gausios mano menstruacijos?

   Menstruacijos laikomos itin gausiomis esant 80 ml išskyrų per parą. Remiantis Mansfield-Voda-Jorgensen menstruacinio kraujavimo skale, galima nustatyti jų pobūdį:
  1. Tepimas. Vienas ar du kraujo lašeliai, higieninė apsauga nebūtina, nebent pačios pageidaujate.
  2. Ypač negausus kraujavimas. Mažiausiai sugeriantis tamponas ar įklotas keičiamas vieną - du kartus per dieną, nebent pageidaujate tai daryti dažniau.
  3. Negausus kraujavimas. Vidutiniškam kraujavimui skirtas tamponas ar įklotas keičiamas tris - keturis kartus per dieną, nebent pageidaujate keisti dažniau.
  4. Vidutinis kraujavimas. Vidutiniam kraujavimui skirtas tamponas ar įklotas keičiamas kas tris - keturias valandas, nebent pageidaujate keisti dažniau.
  5. Gausus kraujavimas. Gausiam kraujavimui skirtas tamponas ar įklotas keičiamas kas tris - keturias valandas, nebent pageidaujate keisti dažniau.
  6. Labai gausus kraujavimas. Higieniniai produktai beveik neveiksmingi; labai gausiam kraujavimui skirtus tamponus ar įklotus tenka keisti kas valandą ar dvi.
  Jei Jūsų kraujavimas 4 ar 5 lygio, rekomenduojame rinktis L dydžio "Dutchess" menstruacinę taurelę.
  Jei kraujavimas 6 lygio, patariame kreiptis į savo ginekologą, nes tai gali būti rimtos ligos simptomai. 

   

  ATSILIEPIMAI!