Balinamoji dantų pudra

 •  

  Visi norime turėti sveikus ir akinamai baltus dantis. Tačiau dažnas kompleksuoja, dėl geltonų dantų problemos. Priežastimi dažnai tampa išoriniai veiksniai, kaip kasdien geriama kava, arbata, spalvoti limonadai, tabakas ir kt. Naujiena, kuri pakeis Jūsų šypseną, pridės pasitikėjimo savimi ir pasididžiavimo!


  Pristatome didelio populiarumo sulaukusią kokoso anglies dantų pudrą. 100% natūrali pudra, kuri pagaminta iš aukščiausios maistinės rūšies, kruopščiai išvalyto kokoso lukšo ir organiškos anglies.
  Visiškai saugi priemonė, kurios sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų ar konservantų, todėl saugi kasdieniniam naudojimui. Ši pudra ne tik balins Jūsų dantis, bet ir padės sustiprinti dantenas, 
  pašalins toksinus iš burnos.

  Dantų pudra:

  • Balina dantis ir panaikiną geltoną atspalvį;
  • Sustiprina dantenas, pašalins toksinus iš burnos;
  • 100% natūralu ir saugu naudoti, pagaminta iš aukščiausios maistinės rūšies, kruopščiai išvalytos kokoso lukšo ir organiškos anglies;
  • Nesukelia dantų gėlimo, skausmo ar padidėjusio jautrumo;
  • Paprasta naudoti;
  • Pudra neturi nemalonaus kvapo ar skonio.


  Naudojimas:


  Dantų pudra itin lengvai naudojama. Jums tereikės į pudros indelį įdėti drėgną dantų šepetėlį ir valyti dantis švelniais, sukamaisiais judesiais 2-3 minutes. Valantis dantis lūpas užčiaupkite, tuomet pudros neprisidrabstys. Išplovus dantis gerai išskalaukite burną.


  Visiškai saugus būdas balinti dantis, kuris nesukelia dantų gėlimo, skausmo ar padidėjusio jautrumo.
  Atkreipkite dėmesį, kad ši dantų pudra turi užsukamą dangtelį, kurio dėka Jūsų pudra neišsibarstys ir bus saugiai laikoma indelyje. Atidarant pudrą pirmą kartą, būkite itin atsargūs, nes milteliai yra lengvi, todėl jei atskusite dangtelį, pavertę pudros indelį, galite padaryti didžiulę netvarką savo vonioje!
  Juodi milteliai išbalins ir nublizgins Jūsų dantis aktyvintos kokoso kevalo anglies dėka. Indelyje yra 30 g. aktyvosios anglies pudros, tokio kiekio užteks ilgam!


  Rekomenduojame naudoti 2 kartus per dieną visą mėnesį.
   

  5-1
  Balinamoji dantų pudra 100% Natural
  Kodas: BP-7

  100% natūrali pudra, kuri pagaminta iš aukščiausios maistinės rūšies, kruopščiai išvalyto kokoso lukšo ir organiškos anglies.
  Visiškai saugi priemonė, kurios sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų ar konservantų, todėl saugi kasdieniniam naudojimui. Ši pudra ne tik balins Jūsų dantis, bet ir padės sustiprinti dantenas, pašalins toksinus iš burnos.

  950
  1129 Sutaupykite 179